صفحه اصلی/دارالترجمه رسمی

فعالیت‌ها و سوالات اصلی که در خصوص دارالترجمه رسمی مطرح می‌شود

می‌خواهم از مشاوره رایگان دارالترجمه استفاده کنم

برای مشاوره رایگان در خصوص ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود می‌توانید با یکی از شماره‌های ۲۲۹۲۱۲۳۵ | ۲۲۹۲۱۲۳۶ | ۲۲۹۲۱۲۳۷ | ۰۲۱۴۴۲۶۷۹۵۹ | ۰۲۱۴۴۲۶۷۹۶۰ و تلفن همراه: ۰۹۰۲۲۲۱۹۴۹۴ تماس داشته باشید. همچنین همکاران ما از طریق ارسال پیام به واتس‌اپ به شماره ۰۹۱۹۲۲۱۹۴۹۶ پاسخگوی شما خواهند بود.

ارسال رایگان مدارک به دارالترجمه چگونه است؟

هزینه ارسال مدارک در دارالترجمه رسمی استارترنس رایگان است. برای ارسال مدارک خود می‌توانید با هماهنگی با همکاران ما، مدارک خود را از تهران با پیک معتمد رایگان دارالترجمه و از سراسر ایران با پست رایگان به یکی از دفاتر دارالترجمه ارسال کنید. همچنین می‌توانید مدارک خود را به صورت حضوری تحویل دهید. برای مشاهده [...]

چگونه سفارش ترجمه رسمی را ثبت کنیم؟

در وب‌سایت “استار ترنس” (یا همان سامانه ترجمه آنلاین اسناد رسمی) به چندین روش می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. ساده‌ترین روش سفارش آنلاین در کمتر از یک دقیقه است. البته می‌توانید بنا به سلیقه‌ی خود از سایر روش‌های ثبت سفارش مانند سفارش از طریق واتس‌اپ، سفارش تلفنی یا حضوری نیز استفاده کنید.

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی چه تاییدیه‌های نیاز دارد؟

برای ترجمه رسمی مدارک تحصیلی ابتدا میبایست تاییدیه تحصیلی مدارک خود را با استفاده از سامانه‌های تایید مدرک وزارت علوم یا دانشگاه آزاد و ... بگیرید، سپس اصل مدارک را برای ترجمه رسمی ارسال کنید. همچنین در خصوص ترجمه رسمی مدارک تحصیلی می‌توانید از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

اعتبار ترجمه رسمی مدارک هویتی چند روز است؟

مدت اعتبار تمامی مدارک رسمی 6 ماه است که ترجمه‌ی شناسنامه هم شامل همین قانون می شود، در نتیجه شما باید ظرف این مدت زمان از ترجمه‌ی خود برای ارائه به سازمان، ارگان و یا سفارت مورد نظر استفاده کنید در غیر اینصورت می‌بایست شناسنامه شما مجددا ترجمه گردد.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک چقدر زمان می‌برد؟

در حال حاضر زمان مورد نیاز برای ترجمه رسمی به زبان انگلیسی حداکثر دو روز کاری و اگر به تاییدات دادگستری و امورخارجه نیاز داشته باشید حداکثر 4 روز کاری زمان می‌برد. برای زبان‌های ترکی استانبولی، عربی، آلمانی، فرانسه و روسی این زمان بین 3 تا 5 روز کاری می‌باشد که با توجه به نیاز [...]

Go to Top